wtorek, 28 lipca 2015

Jeansowe przeróbki

 Lato, lipiec, luz - nieprzemijający dżins pasuje idealnie do tego zestawu! Zrobiłam sobie zatem na wakacje torbę, która tak mi się świetnie nosi i która tak się spodobała rodzince i koleżankom, że dorobiłam jej towarzystwo. Kolejne torby z jeansu przebywają aktualnie ze mną na wakacjach pod miastem i pozują do zdjęć w plenerze :) 
 Wszystkie torby są zapinane na zamek błyskawiczny, mają klasyczne uszy (ok 71cm od miejsc wszycia), wewnątrz jest podszewka. 

1. i 2. Średniej wielkości torby(szer 35cm wys 50cm, dno 10cm) z dużą kieszenią na przodzie. Kieszeń jest zapinana na guzik i nap. Tył gładki. Wewnątrz jedna kieszeń z dwoma przegródkami. 3. Torba z "postrzępionego" jeansu. Wymiary - szer 44cm, wys 38cm, dno 9cm. Na przodzie dwie kieszenie, każda ma dwie przegródki. Z tyłu jest jedna kieszeń z trzema przegródkami. Wewnątrz jedna kieszeń zapinana na zamek a druga trójdzielna, z miejscem na długopis.


4. Torba z jeansów "Lee". Wymiary szer 47cm, wys 41cm, dno 10cm. Na przodzie dwie kieszenie pojedyncze. Z tyłu jedna kieszeń z trzema przegródkami. Wewnątrz jedna kieszeń dżinsowa.

5. Torba z jeansów "Wrangler". Wymiary - szerokość 44cm, wysokość 38cm, dno 9cm. Na przodzie dwie kieszenie. Jedna z nich ma dwie a druga trzy przegródki. Z tyłu jedna kieszeń z dwoma przegródkami. Wewnątrz jedna kieszeń na zamek, jedna dżinsowa i jedna z miejscem na długopis i np notes :)


4 komentarze:

Xementyna pisze...

Świetne! Niezwykle pomysłowe...
Ileż to jeansów się zmarnowało, a można było dać im drugie życie...

kasia ino-ino pisze...

super torby! :)
a z jeansem i lipcem to chyba coś jest na rzeczy - ja wczoraj uszyłam za jednym zamachem dwie jeansowe recyklingowe torby ;)

ifONA pisze...

Dziękuję za miłe słowa :) . Taka prawda, że jeans wrócił do łask i dobrze, bo zamiast wyrzucić można dać drugą szansę!

Ataboh pisze...

świetne :)