wtorek, 30 marca 2010

Na przekór wiośnie?Troszkę na przekór wiośnie powstały dwie czarne torby. Żeby nie były tak beznadziejnie ponure, ożywiłam je kropelką słońca :) . Cena u mnie 85zl+7zł koszt przesyłki.

Żółty kot wyjechał do U.S.A / The yellow Cat left Poland and it is flying to the United States :)

piątek, 26 marca 2010

Ważne dla chętnych na zamówienie torby!

Niestety, tak jak i wszędzie , u mnie też będzie podwyżka cen.... Wszyscy którzy złożą zamówienie na torbę do końca marca będą mieć torby po starej cenie. Kto się spóźni to od pierwszego kwietnia (i to nie jest Prima Aprilis!) będzie miał torbę w cenie 85zł+7zł przesyłka (polecony priorytet). Na pociechę powiem, że to i tak taniej niż w galerii.... :)

poniedziałek, 22 marca 2010

Kot z kotami czyli marzec w pełni :)Pomiędzy kolejnymi zamówieniami powstała torba z duuużą ilością kotów :) . Wszak to marzec, WIOSNA i koty górą!

Sprzedana! Sold!

czwartek, 18 marca 2010

Wiosna!


Wiosnę już czuć w powietrzu, więc żeby tę długo oczekiwaną porę roku należycie przywitać zrobiłam torbę pełną słońca, owoców, z nieodłącznym kotem :) . Bo kot jest dobry na wszystko :))))

Sprzedana! Sold!

wtorek, 16 marca 2010

Wolne torby

Jako że otrzymuję sporo maili z pytaniem czy dana torba jest do kupienia od zaraz, spieszę donieść że jedyne "wolne" torby z kotami to są te wystawione na ETSY . Nie wklejam zdjęć tylko linka do sklepu bo sytuacja jest dynamiczna i znów musiałabym się tłumaczyć, że coś jest opisane jako wolne a nie jest ;)
Tak więc zapraszam do wybrania sobie czegoś. Wycofać mogę torbę stamtąd w każdej chwili. Cena u mnie 75zł+7zł przesyłka.

sobota, 13 marca 2010

A teraz jedna....


Kolejka zamówień nie maleje, a zamówienia mają to do siebie, że są zwykle kopiami wykonanych wcześniej toreb, więc dziś mogę zaprezentować tylko jedną ciut inną torbę... Tadam! Oto "Kleofas w podróży" na szmatce od Marty szyjącej pięęękne nosidełka MT .

Sprzedana! Sold!

wtorek, 9 marca 2010

Dwie i tylko dwie...Choć naprawdę się nie lenię, to zaprezentować mogę tylko dwie torby. Powód jest prosty - większość toreb jest szytych na zamówienie, więc są podobne do już zaprezentowanych i nie mam się czym pochwalić ....
Cena torby u mnie to 75zł plus 7zł przesyłka, więcej fotek wysyłam na maila i zawsze można zapytać czy da radę uszyć podobną, więc proszę się nie przejmować tym że wszystko sprzedane.....

Druga torba sprzedana! The second bag is sold!

wtorek, 2 marca 2010

For Karen :)
Pewna miła Karen z U.S.A. nie może się zdecydować na torbę. Wie tylko, że torba ma byc szara i oczywiście z kotem :) . Uszyłam więc trzy różne - może na coś się zdecyduje?
Three cute gray eco suede bags for Karen to choose from :)

Sprzedane!/ Sold!