sobota, 31 października 2009

wtorek, 27 października 2009

Julian drapieżny


Właściwie Julian jest tylko na "drapieżnym" tle, bo kotek z niego spokojny i uśmiechnięty.
Torba uszyta z eko zamszu Alcantara, usztywniona, trzyma fason. Zapięcie na zamek, pasek regulowany. Wewnątrz dwie kieszenie - jedna na zamek, druga z miejscem na komórkę, długopis i coś jeszcze.
Cena 75zł+7zł przesyłka. Więcej fotek na maila.
Ten sam opis jest do torby z Julianem w paski :)

SPRZEDANA!!!

poniedziałek, 26 października 2009

Kotek w paski


Dziś samotna torba, bo mi się nie chciało więcej fotek obrabiać ;) . Julian w paski na tle w kropki :)

SPRZEDANY!!!

niedziela, 25 października 2009

Jednak kolejne koty...Miałam w weekend odpocząć od szycia, kotów i komputera, ale torba z kotem na tle brązowych liści była zamówiona, klientka czekała, więc postanowiłam pobawić się dziś fotkami :)

Obie torby SPRZEDANE!!!


piątek, 23 października 2009

Dwa koty i spokój......czyli przerwa weekendowa :) . Kot żółty jest na morskiej torbie z aksamitu a kot zdechło-różowy jest na torbie z eko zamszu alcantara. Torby są usztywnione, trzymają fason. Zapięcie na zamek. Pasek z regulacją. Wewnątrz dwie kieszenie z czego jedna jest zapinana na zamek. Cena 75zł+7zł przesyłka.

Obie torby SPRZEDANE!!!

czwartek, 22 października 2009

Koń o jasnym obliczu i cała reszta...

Zaryzykowałam konia o jasnym umaszczeniu i też wyszedł przystojniak :) . Bez kotów się obyć nie może, więc też są. Na koniec druga z serii toreb batik/etno.
Wszystkie torby są usztywnione, trzymają fason, są zapinane na zamek. Pasek ma regulację. Wewnątrz są dwie kieszenie. Jedna na zamek, druga z miejscem na komórkę, długopis i coś jeszcze.
Więcej fotek i informacji na maila. Cena 75zł+7zł przesyłka.

Wszystkie SPRZEDANE!!!
poniedziałek, 19 października 2009

Nowe ubranko bloga

Mój blog na jesień doczekał się nowego ubranka. Podoba mi się , bo te kwiaty na bokach wyglądają jak piękny materiał(na torebkę, oczywiście!) a kolory właśnie takie jesienne :) . Jednak przyjmę z pokorą wszystkie uwagi... Może da się coś jeszcze poprawić?

piątek, 16 października 2009

Przed weekendemDwa Zygfrydy i można ciut odpocząć :)))

Pierwsza torba, w zielonej tonacji, jest z tkaniny dekoracyjnej. Druga - morsko niebieska z aksamitu. Torby są usztywnione kamelą (sztywnik krawiecki) i warstwą ociepliny i trzymają fason. Zapinane na zamek, wewnątrz mają dwie kieszenie. Jedna zapinana na zamek a druga z miejscem na komórkę i coś jeszcze.

Cena torby - 75zł+7zł koszt przesyłki. Przyjmuję również zamówienia na torby podobne do prezentowanych na fotkach, ale np. w innym kolorze, z innym kotem, albo z koniem. W przypadku torby zamawianej cena może być nieco inna.
Na życzenie więcej fotek :)

Obie torby SPRZEDANE a torba numer dwa jedzie do ...Kanady!


czwartek, 15 października 2009

Parę nowości


Kilka ostatnio zrobionych toreb :) . Są jesienne "zawijaski" i światowa premiera toreb z Zygfrydem Kasi Radzkiej :)

Druga i ostatnia torba SPRZEDANA!!!wtorek, 6 października 2009

Kasia znów maluje koty!

Hurrra! Kasia Radzka, na której obrazach z kotami wzoruję się szyjąc torby, odzyskała natchnienie i namalowała solidną porcję kotów :))) . Koty są (jeszcze!) do kupienia w galerii Trendymania http://www.trendymania.pl/sklep,katarzyna-radzka,2404.html ale na chwilę obecną jeden jest już sprzedany, więc jak ktoś chce mieć świetny obrazek z optymistycznym kotem Kasi Radzkiej to radzę (he, he - taki żarcik...) się pospieszyć :))))
Mnie wpadł w oko i serce Zygfryd i mam już od autorki obrazu błogosławieństwo, więc nie zawaham się niebawem wdrożyć Zygfryda do produkcji :)))

poniedziałek, 5 października 2009

Też na "K", ale nie kot...


...tylko KOŃ :)))) . Namawiana przez wielbicieli stworzeń kopytnych wyprodukowałam pierwszą torbę z koniem :)

SPRZEDANY!

czwartek, 1 października 2009