czwartek, 30 kwietnia 2009

Greetings!

Greetings for all foreigners that found my blog. I noticed that many people from all around the world visit it. I'm really happy to see that. I encourage all of you to leave comments or send me mails :)

poniedziałek, 27 kwietnia 2009

Torby ... PLAKATOWE


Z inspiracji pewnej przemiłej plastyczki powstała pierwsza torba z naszytą kobietą z plakatu, a potem to już pooooszło! Powstała seria próbna, a potem.... zobaczymy ;)  .Cena u mnie to 80zł + 7zł koszt przesyłki. 
Zapinane na zamek, pasek regulowany. Wewnątrz jedna kieszeń na zamek a druga z miejscem na komórkę i coś jeszcze. Więcej zdjęć dla chętnych na maila :)

Niebieska dama, kobieta w żółtym kapeluszui pani w brązach z przedostatniej fotki  sprzedane!

czwartek, 23 kwietnia 2009

Artystka w potrzebie!

Moja znajoma  wstawiła na allegro swoje super niepowtarzalne torby. Jako że dziewczyna jest w potrzebie, to wesprę moją przemiłą konkurencję zachwalając u siebie jej dzieła i zaproszę was do kupowania!

niedziela, 19 kwietnia 2009

Moje ulubione...


...czyli torrrbiszony :) . Szyje się je fajnie, no i klientki je lubią - efektowne i pakowne :) . Zapraszam na zakupy do mnie. Cena 65zł + 7zł koszt przesyłki.

Sprzedana kwiecista torba(pierwsza fotka).

czwartek, 9 kwietnia 2009

dziś różności...

... bo i jest torbiszon i pastylki :)

Obie pastylki sprzedane. Torbiszon (jako że powstał w dwóch podobnych egzemplarzach)jeden sprzedany, jeden jeszcze jest.
niedziela, 5 kwietnia 2009

Dostawa pastylek ;)


Nowy fason chwycił - aż szyć/żyć się chce! Nowa porcyjka już czeka na właścicielki :) .  Torby są usztywnione i trzymają fason. Pasek regulowany. Cena 70zł+koszt przesyłki.

Dostępna tylko pastylka "miętowa" z kwiatami na czarnym tle.


piątek, 3 kwietnia 2009

Nowość! Torby - "pastylki"

Razem z wiosną za oknem pojawiły się u mnie nowe torby - "pastylki". Są okrąglutkie (średnica 30cm) i mają ładne boczki(5cm). Usztywnione i na warstwie ociepliny - trzymają fason. Ozdobione wypustką, zapinane na zamek, pasek regulowany. Wewnątrz jedna kieszeń na zamek, a druga z miejscem na komórkę i coś jeszcze. Cena 70zł+koszt przesyłki.


Sprzedana torba z yorkiem i z czerwonymi kwiatami na kremowym tle.